Mojžíšovo dobrodružství

Farní příměstský tábor

Vítejte na našem dětském příměstském táboře v Modřicích, kde se tento rok vydáme na nezapomenutelné dobrodružství do světa starověkého biblického hrdiny Mojžíše! Společně prozkoumáme jeho statečné činy, odvahu a víru v Boží vedení. Připravte se na mnoho zábavy, her, tvoření a objevování, které nás čeká. Těšíme se na společné dobrodružství a nezapomenutelné letní zážitky!

Pořadatel Modřická farní mládež
Termín konání 22. 8.–25. 8. 2024
Cena 600 Kč (zahrnuje teplé obědy, svačiny, pitný režim, vstupy, jízdné, materiál na kreativní program)
Přihlášky
qr odkaz
Odkaz na formulář

Přihlašování probíhá do 31. 5. 2024.

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 let.

Informace o platbě Vám zašleme na zadaný e-mail do 3 dnů po odeslání přihlášky. Platbu prosím proveďte do 14 dnů od odeslání přihlášky.

Zároveň Vám na tento e-mail kromě informací k platbě zašleme před konáním tábora všechny potřebné konkrétní informace.